Terasové posuvné systémy a pergoly

Na získanie dodatočného odkladacieho priestoru, zníženie hluku, prašnosti a prievanu, šetreniu tepla v bytoch a domoch pomocou zasklenia vám ponúkame slovenský hp systém. Zasklenie tvoria posuvné krídla, ktoré sa skladajú z rámu a výplne. Rámy sú vyrobené z hliníka a medzi sebou sú tesnené mohérovým tesnením. Mohérové tesnenie, ktoré je po celom obvode rámu, tesní zasklenú časť a chráni vnútorný priestor pred vonkajšími vplyvmi a zabraňuje nežiaducemu búchaniu rámov pri nárazovom vetre.

Výplň tvorí sklo prípadne polykarbonát (4mm až 10mm).
Celé zasklenie je možné uzavrieť jednoduchou úchytkou alebo bezpečnostným madlom, ktoré je veľmi vhodné hlavne do nižších podlaží. V letných mesiacoch alebo pri čistení je možné krídla po uvoľnení poistky jednoducho vysadiť.

bal1@2x
bal2@2x
  1. Výplň v hrúbke 6mm (sklo, Lexan*)
  2. Výplň v hrúbke 4-5mm (sklo, Lexan*)
  3. Výplň v hrúbke 8-10mm (sklo, Lexan*, DTD)

Technické informácie.
Rám: profily rámu sú vyrobené z hliníka, v štandartnej úprave prírodný elox a biely komaxit, na želanie podľa farebnej stupnic RAL
Koľajnice: sú v dvoch prevedeniach troj a štvorkoľajnica, na spodnej časti s odvodom vody
Kolieska: koliesko tvorí nerezové ložisko s plastovou bandážu
Parametre krídel: max. výška krídla 2,4 m, max. šírka krídla 1,25 m

Výhody hp systému úspora tepla v zimnom období, zmierňuje prenikaniu hluku a prachu, možnosť otvoriť až ¾ zasklenej plochy, ochrana pred zlodejmi, nevyžaduje údržbu, 5 rokov záruka,estetický vzhľad a precízne prevedenie.