PVC okná a dvere

PVC okná a dvere

Systém Prestige je veľmi kvalitný okenný profil s ideálne vyváženými parametrami z hľadiska ekológie, dizajnu a funkčnosti. Okná s profilmi Prestige sú určené pre všetkých, ktorí hľadajú najlepšie možné riešenie. Vďaka mimoriadnym tepelnoizolačným vlastnostiam a prepracovanému dizajnu spĺňajú profily Prestige náročné požiadavky kladené na moderné stavby. Môžete si teda vychutnať dobrý pocit zo správneho rozhodnutia.

Okenný systém Prestige / Ideálne vyvážený!

Harmonický design sa prelína s vysokou funkčnosťou, skvelou zvukotesnosťou a vynikajúcimi tepelnoizolačnými vlastnosťami. Spĺňa aktuálne požiadavky noriem týkajúcich sa energetickej úspornosti. Vďaka modernej šesťkomorovej technológii a vstavanej hĺbky 76 mm ušetríte energiu i náklady na vykurovanie.

Výborné tepelnoizolačné vlastnosti pre náročné požiadavky moderných stavieb

Výber správnych okien má rozhodujúci vplyv na výšku nákladov na vykurovanie a tiež na ochranu životného prostredia. S profilom Prestige si môžete byť istí, že získate obe výhody. Profil Prestige je vďaka vynikajúcim tepelnoizolačným parametrom pri stavebnej hĺbke 76 mm výhodným, dlhodobým, energeticky efektívnym a ekologickým riešením, ktoré vyhovuje náročným požiadavkám.

Plastové okná rôznych tvarov a farieb

Okenné profily Prestige sú k dispozícii v troch rôznych dizajnových variantoch a to vo verzii zaoblenej, klasickej alebo hranatej a tiež v širokej škále farieb alebo s hliníkovým krytom. Individuálne požiadavky sa dajú splniť vďaka výberu zo 40 farieb fólií, vrátane exkluzívneho metalického dekoru Titanium Plus (Architecture Colors) so vzhľadom hliníku. V rámci systému Prestige ponúkame aj posuvné a vchodové dvere.

 

Okenný systém Prestige

 • Systém so vstavanou hĺbkou 76 mm a so 6 komorami

 • Hodnoty tepelnej priestupnosti celým oknom Uw až 0,69 W/m2K – dokonca prekračujú hodnoty normy EnEV 2012 (Uw = 0,95 W/m2K).

 • Zaoblenie a skosenie 20° pre zaistenie odvodu vody, elegantný dizajn

 • Krídla môžu byť realizované v 3 rôznych variantoch

 • Možnosť zasklenia silnými tepelnoizolačnými alebo zvukotesnými sklami v hrúbke až 44 mm

 • Vnútorná dvojpätková zasklievacia lišta pre vyššiu odolnosť proti vlámaniu

 • Výška drážky pre sklo 25 mm na obmedzenie kondenzácie vody na okne

 • 3 priebežné zvárateľné tesnenia TPE v prípade systému so stredovým tesnením, 2 v prípade systému s dorazovým tesnením

 • Použitie špeciálnej technológie lepenia zasklenia s certifikátom RAL umožňuje realizáciu okien s veľkosťou až do výšky 2,60 m

 • Zvuková izolácia až 47 dB

 • 40 rôznych farieb fólií

 • Profil Prestige je možné dodať aj v predsadenom hranatom alebo guľatom variante alebo s hliníkovým krytom, ktorý ponúka neobmedzený výber farieb.

Farebný systém Inoutic / Individuálne farby okna pre akýkoľvek štýl.

Farebné okná a dvere dokresľujú architektúru celej stavby a sú určujúce pre vzhľad fasády.

Poskytujeme veľký výber farieb, a tým takmer neobmedzené možnosti realizácií. Vychádza v ústrety aj moderným trendom v architektúre. Novostavby aj renovované objekty obytného aj priemyselného typu možno vďaka tomu navrhovať veľmi individuálne a ich fasády dostanú nový atraktívny vzhľad. Farebné fólie možno použiť jednostranne alebo obojstranne. Farby možno rozmanite kombinovať a okná môžu mať z každej strany iný vzhľad.

Kvalitné a mimoriadne odolné fólie spĺňajú prevádzkové a designové požiadavky a zachovávajú si pôvodný odtieň počas celej doby svojej životnosti. Tieto povrchové úpravy vykazujú výnimočnú odolnosť proti výkyvom teplôt a UV žiareniu a starostlivosť o ne je veľmi ľahká. Škála farieb je k dispozícii pre okenné profily, kazetové rolety, posuvné dvere aj vchodové dvere.

Farebné varianty sú rozdelené do skupín podľa rôznych architektonických štýlov, preto si ľahko vyberiete odtieň zodpovedajúci vašim predstavám.